slobodnamk

Среќен роденден Никола! (мајтап)

„Среќен роденден Никола!“, му посакаа мајтапчиите на социјалните мрежи.

Check Also

g

СДСМ: Груевски и Трајановски истурија два милиони евра пари на граѓаните во дворот на штабот на ВМРО-ДПМНЕ

На денешната прес конференција, Михаела Иванова, кандидатка за член на Советот на Град Скопје укажа дека Коце …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *