zaev

(видео) Заев: Парите мора да бидат вратени кај граѓаните, 400 милиони евра годишно се крадат пари во Македонија

Извадок од вчерашното интервју на Зоран Заев, каде што изјавува дека „Парите мора да бидат вратени кај граѓаните“ и дека „400 милиони евра годишно се крадат пари во Македонија“.

Check Also

vlada-rm-860x680

МРТ ги прекршила професионалните принципи за сеопфатно информирање, оцени Владата

Владата на денешната седница ја утврдила предлог – одлука за усвојување на годишната програма за …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *