gruj

(видео) Како Фатиме Фетаи го нокаутира Никола Груевски (мајтап)

ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО: Како Фатиме Фетаи го нокаутира Никола Груевски.

Check Also

zaev

Заев: Повисоки плати за сите, пристојна работа за сите, правда и живот за сите!

Во видео обраќање лидерот на СДСМ Зоран Заев најавува промени за убав живот во Македонија. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *