mijalk

(видео) Кој е кој во ВМРО-ДПМНЕ: Сашо Мијалков главна ѕвезда после Груевски

Сашо Мијалков беше главна ѕвезда во директниот пренос пред доаѓањето на Груевски во спортската сала „Борис Трајковски“ која има максимален капацитет од 8 илјади гледачи.

Check Also

vlada-rm-860x680

МРТ ги прекршила професионалните принципи за сеопфатно информирање, оцени Владата

Владата на денешната седница ја утврдила предлог – одлука за усвојување на годишната програма за …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *